Menu
Sepetiniz

Zenfone Live 5.5 ZB553KL Deri Kılıf

Zenfone Live 5.5 ZB553KL Deri Kılıf


Deri Kılıf

Kaliteli bir deri telefon kılıfı imalatı zordur. Belki de bu yüzden mobil aksesuar veya cep telefonu kılıfı tedarikçilerinde gerçekten kaliteli ve orjinal bir deri kılıf bulmak zordur. Mobilofon, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 ve 7+, iPhone 6 - 6 Plus, Samsung Galaxy Note 8, LG G6, LG G5, Asus Zenfone 3 gibi çok farklı telefon marka ve modelleri için uyumlu deri kılıf seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Katiteli deri kılıf modelleri sadece cep telefonunuzu korumakla kalmıyor, şıklığınızı ve prestijinizi de ön plana çıkarıyor.

Mobilofon’da bulabileceğiniz deri cep telefonu kılıf modellerinin büyük kısmı deri cüzdan kılıf modellerinden oluşur. Bunda mobil telefonlar için tercih edilen deri cüzdan kılıf seçeneklerinin pratik olmalarının yanında şık olmalarının da payı büyüktür. Deri cep telefonu kılıf modelleri genellikle iki ana kısımdan meydana gelirler. İlk kısım, telefonu kılıfa tutturan sert plastik - silikon tabandır. Mobilofon’da bulabileceğiniz deri cep telefonu kılıfı modellerinde bu silikon taban kısmı da en az deri kılıf bölümü kadar kalitelidir ve telefonu rahatça bu taban kısmına yerleştirebilirsiniz.

Mobil telefon kılıf modellerimizin deri bölmeleriyse son derece kaliteli olmanın yanında tamamen gerçek deriden üretilmiştir. Piyasada nadir olarak bulunan kaliteli deri kılıf çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Mobilofon, kaliteli ürün yelpazesine ek olarak kredi kartı bilgileriniz koruma altında alınarak sipariş verebilirsiniz. Ayrıca sipariş ettiğiniz ürün aynı gün kargoya verilir. Deri iPhone 6 kılıf, Deri Cüzdan Samsung Galaxy S8 kılıf veya mobil aksesuar…. Aradığınız ürünler sizi mobil aksesuar ve kılıf sitemiz Mobilofon’da bekliyor olacak. Cep telefonları için deri cüzdan kılıf çeşitlerini bulabileceğiniz gibi aynı zamanda kulaklık, ekran koruyucu gibi aksesuarlara da ulaşabilirsiniz. Kaliteli seçenekleriyle hem cüzdan hem cep telefonu kılıfı olarak kullanabileceğiniz deri kılıf seçenekleri sitemizde sizi bekliyor.

Bu kategoride ürün bulunamadı.