Menu
Sepetiniz

Zenfone Live 5.5 ZB553KL Silikon Kılıf

Zenfone Live 5.5 ZB553KL Silikon Kılıf


Silikon Kılıf

Esnek yapısı sayesinde cep telefonu modellerinde rahatlıkla kullanılan silikon kılıf modelleri, desenli ve desensiz çeşitleriyle sitemizde sizi bekliyor. Temizlemesi ve telefona takılması son derece kolay olan silikon kılıf modelleri Mobilofon’da sizi bekliyor. Peki telefon kılıfı üretiminde neden silikon tercih edilir?

Öncelikle silikon, son derece sağlam bir malzemedir. Buna ek olarak esnek yapısıyla şeffaf veya yarı şeffaf bir malzeme olan silikon, darbe emici özelliğe sahiptir ve telefonun alacağı darbeleri veya çarpmaları absorbe edip engelleme gücüne sahiptir. Temizlenmesi ve şekil verilmesi kolay olan silikon, insan vücuduna zarar veren kimyasallar içermediği için çeşitli aksesuarlarda sıklıkla kullanılır. Bunların başında da telefon kılıfı gelmektedir.

Mobilofon’da iPhone X, iPhone 8 - 8 Plus, iPhone 7 - 7 Plus, iPhone 6 - 6S, iPhone 6 Plus - 6S Plus, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus, Galaxy Note 4, Galaxy Note 5, Galaxy Note 8, LG G4, LG G5, LG G6, LG V10 LG V20, LG V30’a ek olarak Asus Zenfone Serisi ve Sony Xperia Serisi Telefonlara tam uyacak silikon kılıf seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Mobilofon silikon kılıf seçenekleri size aynı gün kargo ile ulaşır. Buna ek olarak ana sayfamızın kategorileri istediğiniz kılıf modeline rahatça ulaşmanızı sağlar. Piyasadaki hemen her telefon modeli için silikon kılıf veya farklı materyallerden üretilmiş kılıf seçeneklerine ek olarak power bank, kulaklık, ekran koruyucu, şarj kablosu, data kablosu gibi aksesuar çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün kargoa verilir ve alışverişte kullandığınız kredi kartının bilgileri saklı tutulur.

Bu kategoride ürün bulunamadı.