Menu
Sepetiniz

Zenfone Live 5.5 ZB553KL Rubber Kılıf

Zenfone Live 5.5 ZB553KL Rubber Kılıf


Rubber Kılıf

Mobilofon’da çok fazla çeşidini bulabileceğiniz Rubber Kılıf Modelleri, farklı renk ve desenlere sahip, kullanımı kolay telefon kılıfı modelleridir. Rubber kılıf genellikle kolay bir kullanımı olduğu için tercih edilirler. Rubber kılıf fiyatları hesaplı olduğu için birden fazla kılıf sipariş edebilir ve kıyafetinizin rengine göre o rubber kılıf modelini tercih edebilirsiniz.

Kırmızı, mavi, sarı ya da yeşil… Farklı renklerdeki rubber kılıf modelleri aynı zamanda özel bir kesime sahiptir. Böylece rubber kılıf çeşitlerini cep telefonunuzla kullanmaya başladığınızda cihazın tüm düğme ve fonksiyonlarını kullanabilirsiniz. Rubber kılıf modelleri kamera veya ses düğmelerini engellemeden telefonlarınızı korurlar. Mobilofon’da piyasada popüler olmuş tüm telefon modelleri için rubber kılıf bulabilirsiniz.

Rubber kılıf, telefonu en iyi koruyan kılıf çeşitlerinden bir tanesidir. Sert plastik kılıflar gibi düşme veya darbe sonrasında kırılmazlar. Yine rubber kılıf zor çizilen bir yüzeye sahiptir. Rubber materyal, aslında otomobil lastiği üretiminde de kullanılan kauçuk için kullanılan bir terimdir. Buradan da rubber’in ne kadar sağlam bir malzeme olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Sitemizde çeşitli telefon modelleri için bulabileceğiniz rubber kılıf modelleri sağlamdır, desenlidir ve farklı renklere sahiptir. Bununla beraber rubber kılıf, hesaplıdır ve isterseniz kendi cep telefonunuz için birden fazla rubber kılıf da tercih edebilirsiniz.

Su geçirmeyen sağlam ve renkli rubber kılıf modelleri aynı zamanda şarj girişini açıkta bırakır ve telefonunuzu rahatlıkla şarj edebilmenize olanak verir. Eğer siz de bu basit ama işlevsel rubber kılıf modellerine ulaşmak isterseniz aynı gün kargo avantajından faydalanarak Mobilofon’dan sipariş verebilirsiniz.

rubber kılıf nasıl oluyor plastik kılıf mı silikon kılıf mı rubber materyal nedir telefonu en iyi koruyan kılıf rubber kılıf ne demek

Bu kategoride ürün bulunamadı.