Menu
Sepetiniz

Zenfone Live 5.5 ZB553KL Kapaklı Kılıf

Zenfone Live 5.5 ZB553KL Kapaklı Kılıf


Kapaklı Kılıf

Kapaklı kılıf ekstra bir ekran koruyucu olmadan telefonların en hassas kısımlarından olan ekranlarını ve arka yüzeylerini koruyabilmenizi sağlar. Belki de bu yüzden kapaklı kılıf modelleri, telefon kılıfı modelleri içerisinde en çok talep edilenidir. Bu gerçek, iPhone X’den Samsung Galaxy S8’e, Samsung Galaxy Note 8’den LG G5 ve LG G6’ya kadar tüm marka ve modeller için geçerlidir. Sitemizde kapaklı iPhone Kılıfı, kapaklı Samsung Kılıfı, kapaklı LG kılıfı modellerine çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kapaklı kılıf modelleri genellikle manyetik bir kapatma sistemine sahiptirler. Bu manyetik kısım çok küçük olduğundan dolayı telefonların elektronik aksamını etkilemez. Bununla birlikte örneğin iPhone 6 Kapaklı Kılıf Modeli, cihazların ekranı için ekran koruyucu almadan ekranları da rahatlıkla koruma altına almanıza çizilme, düşme ve darbelerden korumanıza olanak verir.

Bir iPhone 7 Plus veya Samsung Galaxy Note 5 kılıfı modelinin kapaklı olup olmamasının önemsiz bir ayrıntı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak yeni çıkan telefon modellerinin ekranları cihazların modellerine paralel olarak büyüyor. Bu durum, cep telefonlarının en hassas kısımları olan ekranları da tıpkı cihazın gövdesi gibi korumanızı gerektiriyor. İşte tam bu noktada kapaklı kılıf devreye girerek telefonlarınızın hem ekranlarını hem de gövdelerini çarpma, çizilme ve darbelerden korur.

Cep telefonları için ekran koruyucu, kulaklık, power bank, data kablosu, şarj kablosu gibi aksesuar seçeneklerini bulabileceğiniz Mobilofon size zengin bir kılıf yelpazesi sunar. Kapaklı kılıf modelleri zengin ürün kategorilerinden sadece bir tanesidir. Mobilofon’da siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir ve kredi kartı bilgileriniz saklı tutulur. Stil sahibi, şık ve sağlam bir kapaklı kılıf, ya da şarj aleti… Cep telefonu modelleriniz için aradığınız ne varsa sitemizden ulaşabiliriniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.