Menu
Sepetiniz

HD Air Jacket LG G3 Nano Ekran Koruyucu Film

HD Air Jacket LG G3 Nano Ekran Koruyucu Film
-20 % Stokta yok
HD Air Jacket LG G3 Nano Ekran Koruyucu Film
Görüntülenme: 3017
23,88TL
29,88TL
Vergiler Hariç: 23,88TL

Mevcut Seçenekler:

Bir telefon ekranını o ekranın çözünürlük ve kalitesinden ödün vermeden korumak mümkün mü? Hd-air jacket ıphone 6-6s nano ekran koruyucu film size bu sorunun cevabını veriyor. Akıllı telefon ekranlarında yeni yeni görmeye başladığımız 3D Touch Özelliğini de destekleyen HD-Air Jacket ıPhone 6-6s Nano Ekran Koruyucu Film, 0.18 mm kalınlığındadır ve buna rağmen son derece dayanıklıdır. 

HD-Air Jacket LG G3 Nano Ekran Koruyucu Film, telefon ekranınızı çizilmelerden çarpma ve şoklardan korur. Ekran koruyucu film, nano teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanır ve nano - diamond yapısı ile sizlere sağlam bir korumalı camdan 10 kat daha dayanıklı bir yapı sunar. Ekran koruma filmi tüm bunları yaparken üç katmanlı yapısıyla aynı zamanda telefon ekranınızı su, alkali ve asitlere karşı da korur. HD-Air Jacket LG G3 Nano Ekran Koruyucu Film, 9H sertlik derecesine sahiptir ve siz kullanıcılarına özel ambalajında ulaşır. 

HD-Air Jacket LG G3 Nano Ekran Koruyucu Film Ürün Özellikleri: 

  • HD-Air Jacket LG G3 Nano Ekran Koruyucu Film Telefon Ekranınıza Kolayca Yerleştirebileceğiniz Bir Ekran Koruma Filmidir. 
  • HD-Air Jacket LG G3 Nano Ekran Koruyucu Film, 3 Katmanlı Bir Yapıya Sahiptir. 
  • HD-Air Jacket LG G3 Nano Ekran Koruyucu Film, 9H Sertliğe Sahiptir Ve Yapısı Nano Diamond Yapısına Sahiptir. 
  • Ekran Koruyucu, Akıllı Telefonunuzu Sudan, Darbe Ve Çarpmalardan, Asit ve Alkali Sıvılardan Korur. 
HD-Air Jacket LG G3 Nano Ekran Koruyucu Film; Yeni Nesil Ekran Koruma!

HD-Air Jacket LG G3 Nano Ekran Koruyucu Film yapısıyla sizlere son derece sağlam ve farklı bir ekran koruyucu deneyimi yaşatır.  Üç katmanlı ekran koruma camının üretiminde nano teknoloji kullanılmıştır ve ekran koruyucu Nano Diamond yapısıyla telefonunuzun ekranını sadece çarpma ve darbelerden değil su, toz, asit ve alkali sıvılardan korur. Siz de son teknoloji akıllı telefonunuz için akıllıca bir tercih yapmak isterseniz HD-Air Jacket LG G3 Nano Ekran Koruyucu Film'i kullanabilirsiniz. 
Kılıf Tipi
Ekran KoruyucuCam Ekran Koruyucu
Ürün Özellikleri
ModelG3
KategoriEkran Koruyucu
Uyumlu MarkaLG

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi