Menu
Sepetiniz

Depolama

     Hafıza kartları elektronik cihazlarda depolama birimi olarak kullanılmakta ve telefonların en büyük yardımcı koludur. Çünkü akıllı telefonlarda çekilen resimler veya müzikler hafıza kartında depo ediliyor. Gün geçtikçe çekilen fotoğraf kalitesi ve video çözünürlükleri depolama alanında geniş bir yer kaplamaktadır. Bu durumda akıllı telefonların dahili hafızaları, bu genişlikteki videoları, fotoğrafları ve ses dosyalarını depolamak için yeterli olmayabilir. Bu sebepten dolayı zaman zaman telefonlarımızda yavaşlama ve donmalar görebiliriz.

   Bu sorunu elbette çözebilirsiniz nasıl mı? Harici SD kart kullanarak bu soruna çözüm bulabilirsiniz. SD kart yardımı aldığınızda şöyle bir avantajınız oluşuyor depoladığınız dosyalarınızı istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken telefonunuz hangi SD kartı desteklediği. Ayrıca cep telefonunuzun desteklediği maksimum depolama değeri vardır. Bu değeri aşmamanız gerekir.

   Hafıza kartı boyutları sırasıyla 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB boyutlarından birini seçebilirsiniz.

   Samsung Galaxy S4, S5 için Micro SD kartlar ve LG, Nexus, Sony ve diğer markalar için uyumludur. Cihazınıza uygun hafıza kartı ile donmalara ve yavaşlamalara çözüm bulabilirsiniz.

  Çeşit çeşit hafıza kart boyutları Mobilofon.com’da bulabilirsiniz. Kararsız kaldığınız ürünler arasında aklınıza takılan sorularınız varsa müşteri temsilcimiz den yardım alabilirsiniz. Geniş bilgi kapasitesi ile aklına takılan tüm soruların cevabını arkadaşımızdan yanıtını alabilirsiniz.

  Markanıza uyumlu ürünü buldunuz ve satın alma işlemlerini tamamladınız, hayırlı olsun siparişiniz kargoya teslim edildi. Üstelik 30 TL ve üzeri kargo ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.