Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

Mobilofon Kimdir?

Çevrenizdeki dünyaya bakıp, "bu dünya çok durağan, başka bir dünya mümkün mü?" diyenlerden sen kendi mobil dünyanı özgürce şekillendirmek istiyorsun demektir. Mobilofon da işte tam bu amaçla seninle. İster Mobilofon' un çeşit çeşit kılıfı ile mobil dünyanı dış dünyadan koruyarak ona şıklık ve tarz kat ister aksesuarlarla mobil dünyanı istediğin gibi büyüt. Seçim senin! Çünkü burası Mobilofon! Yani senin özgür dünyan! Senin mobil dünyan! 
Mobil dünyanı daha renklendirirken bir yandan da  onu korumaya ne dersin? O zaman doğru yerdesin! Mobilofon' da çeşit çeşit şık ve stil sahibi kılıflar, müzik keyfini üst seviyeye taşıyan kulaklıklar, sağlam data ve şarj kabloları, enerjik batarya ve powerbank' ler, kırılmayan ekran camları, netlikten ödün vermeyen ekran koruma filmleri seni bekliyor! Bir kılıf neden bir parçan haline gelen telefonunu korurken aynı zamanda tarzının bir parçası olmasın? Neden bir kılıf veya aksesuar siparişi verirken aynı zamanda mobil teknoloji dünyasındaki gelişmelerden mahrum kalasın? Mobilofon tam da burada devreye giriyor. Bir grup teknoloji sevdalısı tarafından kurulan e- ticaret platformumuz sizlere sadece çeşit çeşit kılıfı ve mobil aksesuarı sunmakla kalmıyor. Aynı zamanda sizleri mobil dünyanın son haberleriyle buluşturuyor. Çünkü burası senin mobil dünyana açılan kapı. Çünkü burası Mobilofon.

Ne Yaparız?

Çeşit Çeşit Mobil Kılıf Ve Aksesuar Burada!
"Mobil Dünyam" şiarıyla yola çıkan Mobilofon, sizlere pek çok farklı kalitede çok farklı ürünler sunar. Bunlara arasında deri kılıflar, silikon kılıflar, plastik kılıflar, kapaklı kılıflar, rubber kılıflar, kapaklı kılıflar, bayan kılıflar gibi çok farklı kılıf çeşidinin yanında kırılmaz ekran camı, ekran koruma filmi, batarya ve kulaklık, data - şarj kabloları, powerbank' ler, telefon ve tabletleriniz araç kitleri, VR sanal gerçeklik gözlükleri, akıllı saatler gibi pek çok mobil aksesuarı size sunar. 

Güncel Mobil Teknoloji Blogumuz Hizmetinizde!

Mobilofon blogundan mobil teknolojiye dair son gelişmeleri, akıllı telefon incelemelerini, mobil teknolojide meydana gelen son haberleri,henüz çıkmamış akıllı telefonların özellikleri bulabilir ve mobil dünyanın son gelişmelerinden anında haberdar olabilirsiniz.
Nasıl Yaparız?

Özgürce Seç!

Mobilofon, sizlere mobil kılıf ve aksesuar kategorilerinde pek çok farklı ürün sunar. Kendi akıllı telefon markanıza göre anasayfamızdan dilediğiniz kılıfı, kırılmaz ekran camını veya ekran koruma filmini seçebileceğiniz gibi, aksesuar kategorisinden kulaklık, VR sanal gerçeklik gözlüğü gibi pek çok farklı mobil aksesuarı seçebilirsiniz. 

Kargo Avantajları Burada!

Mobilofon' un anasayfasında yenilenen ürün kategorileri sizlere piyasaya yeni çıkmış akıllı telefonların kılıflarını kolaylıkla bulmanızı sağlar. Kılıf ve aksesuarları sizlere kolaylıkla ulaştırmak için her şey düşünüldü. 30 TL ve üzerinde siparişlerden 8 TL' lik kargo bedeli alınmaz. Üstelik son model kılıf ve aksesuarlarımız siz sipariş verdikten hemen sonra kargoya verilir. Siparişleriniz size Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo ile yollanır. 
En Doğru En Sıcak Mobil Teknoloji Haberleri Ve Fazlası...
Mobilofon' un blog kısmı günlük olarak yenilenmektedir. Mobil dünyadan anında haberdar olmanız için size dış basında mobil teknoloji ile ilgili meydana gelen gelişmeleri sunarız. Bunu yapabileceğimiz en hızlı ve en doğru şekilde yapmaya çalışırız. Bunun yanında telefon incelemeleri, ipuçları, ön incelemeler ve teknoloji haberleri teknoloji konusunda uzman ve heyecanlı ekibimizle size en kısa zamanda ulaştırılır. 

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Kolayca Seç, Şimdi Sipariş Ver!

Mobilofon, sahibi olduğunuz akıllı telefonun kılıf veya aksesuarını en rahat şekilde bulmanız için tasarlanmış bir e - ticaret platformudur. Anasayfamızın güncellenen akıllı telefon kategorilerinden dilediğiniz modeli seçin. Kılıflar, aksesuar, ekran filmi ve kırılmaz ekran camı gibi pek çok ürüne buradan ulaşabilir, siparişinizi verebilirsiniz. 

Mobilofon' da Yok Yok!

Kategorilerimizden diğer modeller sekmesini tıkladığınızda Çinde üretilen akıllı telefonların aksesuar ve kılıflarına rastlamanız mümkün. Diğer ürünler sekmesini seçtiğinizde kulaklıktan hoparlöre, araçlar için tasarlanmış telefon tutucularından data ve şarj kablolarına, VR sanal gerçeklik gözlüklerinden, bataryalara ve powerbanklere kadar pek çok ürüne rastlamanız mümkün. 
Canlı Destek Burda; Mobilofon' da!
Sipariş verirken veya ürünün size ulaşımı konusunda sorun yaşarsanız canlı destek kısmımızdan destek alabilirsiniz.