HTC Ekran Koruyucu Cam

HTC Ekran Koruyucu Cam

HTC Ekran Koruyucu Cam

HTC cep telefonu ekran koruyucular sitemiz Mobilofonda. HTC One ekran koruyucu kategorisinde bulabileceğiniz ekran koruyucu cam modelleri arasında neler yok ki! HTC One M9 ekran koruyucu cam, HTC One M8 ekran koruyucu cam ve çok daha fazla kaliteli cam ve filmden üretilmiş ekran koruyucu çeşitlerine çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Mobilofon’da HTC 10, HTC M9 ve HTC M9 Plus kırılmaz ekran koruyucu cam çeşitlerine çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tamamen oleofobik yani parmak izi tutmayan kaplamayla kaplı kırılmaz cam veya film ekran koruyucu modelleri telefon ekranına tam oturur ve ekran netliğine ya da ekranın dokunmatik hassasiyetine zarar vermez. Ayrıca sitemizdeki kategoriler arasından diğer site ve dükkanlarda bulunmayan HTC Desire 820 ekran koruyucu cam ya da HTC Desire 828 ekran koruyucu cam gibi çeşitlere de ulaşabilirsiniz.

HTC veya başka marka telefonlar için tercih edebileceğiniz kırılmaz ekran koruyucu cam veya ekran koruyucu film hem kolay bir şekilde telefon ekranına uygulanabilir hem de ekranlarınızı darbeden, çizilmeden, toz ve kirden koruyabilirsiniz.

Alışveriş sepetiniz boş!