Asus Ekran Koruyucu Cam

Asus Ekran Koruyucu Cam

Asus Ekran Koruyucu Cam

Yüksek batarya kapasitesiyle piyasadaki diğer tüm telefon modellerini geride bırakan Asus cep telefonları için ihtiyacını duyduğunuz Asus ekran koruyucu çeşitleri Mobilofon’da sizi bekliyor. Asus Zenfone 2 kırılmaz ekran koruyucu cam, Asus Zenfone 5 ekran koruyucu cam ve çok daha fazlası Mobilofon’da sizi bekliyor.

Temperli ekran koruyucu cam  veya anti şok özellikli ekran koruyucu cam seçeneklerimizden istediğinizi seçerek telefon ekranlarınıza tam oturan ve onları çizilme, kırılma, toz ve sudan koruyan ekran koruyucu çeşitlerimize çok kolay bir biçimde ulaşabilir ve hemen şimdi bir tane sipariş edebilirsiniz. Tamamı yüksek kaliteli cam malzemeden üretilen Asus ekran koruyucu cam modelleri ekran hassasiyetine veya netliğine zarar vermez, parmak izi tutmaz. 

Mobilofon’da Asus Zenfone 4 ekran koruyucu cam, Asus Zenfone 5 ekran koruyucu cam çeşitleri gibi çok farklı Asus modellerine uyacak çok farklı ekran koruyucu cam çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Buff, Ti - Mesh ya da Secron ekran koruyuculardan istediğinizi seçebilirsiniz. Hangi Asus modeli için hangi tür ekran koruyucu tercih ederseniz edin ekran koruyucularımız telefonlara çok kolay bir biçimde yerleştirilebilir.

Alışveriş sepetiniz boş!